seranoviizivotinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
seranoviizivotinje


 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*Big animal fan*
Aktivan Clan
Aktivan Clan
*Big animal fan*


Broj poruka : 24
Points : 32
Datum upisa : 07.07.2009
Titula na forumu : Potpredsednik obozavatelja pasa

Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom... Empty
PočaljiNaslov: Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom...   Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom... Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 4:37 pm

Evo ovo je cudan naslov ali je istinit o cemu se radi:
Pre neki dan sedela sam sa drugaricom kod nje kuci i pricale smo,zazvonio je telefon,to je bio moj brat koji me je zvao da dodjem kuci jer je pronasao malog vrapca koji je bio povredjen,napravili smo mu kavez,MAJKA JE DOLAZILA DA GA HRANI,jednog jutra njega vishe nije bilo ku kavezu,bila sam srecna bio je sa svojom majkom.Kada je ponovo pokusao da poleti,pao je i na zalost uginuo...

Posle nekolio dana,ponovo sam nasla malog vrapca,takodje sam ga stavila u kavez,on je bio bolje od onog predhodnog,takodje je njegova majka dolazila da ga hrani,bila sam mnogo srecna,posle nekoliko dana,poleteo je i sad je on jedna velika ptica koje leti iznad nasih kuca... I love you


PS:Ne mogu da kazem da je ova ptica moja ,ali na neki nacin ja sam se veoma zblizila sa njom.......
Nazad na vrh Ići dole
Marley
Admin
Admin
Marley


Broj poruka : 359
Points : 515
Datum upisa : 04.03.2009
Lokacija : nbgd
Titula na forumu : Najveci ovozavalac pasa na 4rumu

Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom...   Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom... Icon_minitimeSre Okt 07, 2009 5:14 pm

zao mi je Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://seranoviizivotinje.forumsr.com
 
Izgubljena ptica sada je ponovo sa svojom majkom...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
seranoviizivotinje :: Ptice :: Vase ptice-
Skoči na: