seranoviizivotinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
seranoviizivotinje


 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Martinesovi

Ići dole 
AutorPoruka
Marley
Admin
Admin
Marley


Broj poruka : 359
Points : 515
Datum upisa : 04.03.2009
Lokacija : nbgd
Titula na forumu : Najveci ovozavalac pasa na 4rumu

Martinesovi Empty
PočaljiNaslov: Martinesovi   Martinesovi Icon_minitimePet Mar 13, 2009 3:38 pm

eeee,Kandela.ostavila si fitija.nisam ni mislila da ce njihov brak trajati dugo.njih zajedno drze intimne stvari.bez njih razvoood.ipak Fiti voli kandelu i zao mi ih je.


Fiti je najbolji prijatelj porodice serano(muska strana).on je zivahan,ume brzo da posumnja.to dijega i santija na kraju dovede u problem.svi su govorili da dijego ima prljav pogled i imao je,ali ja mislim da fiti ima ultra prljav pogled.
uglavnom je vecina njegovih sumnji vezana za lusiju i adelu(lurditasina majka).ti problemi se resavaju njegovim specificnim idejama,a i kandela kaze da je on majstor za iznanadjenja.kad smo vec kod kandeleMartinesovi Svraka
Martinesovi W500
fiti nije toliko sebican voli da pomogne(ali na kraju odmogne).ozenio se veoma mlad zato sto je kandela zatrudnela.svom sinu raulu pomaze i daje savete.i nije on kriv,ima gen martines

fiti je bio jedan od uzroka sto su se dijego i lusija razveli(na kratko)zato sto su stvari resavane njegovim idejama.
na kraju je on ispao junak,jer je kandelu podrzao da ode kod drugog.





Raul
Raul je najgori decko koga jadna devojka moze da ima.zaljubi se u svaku zensku koju vidi i potpuno zaboravi na Afriku.kao da ne postoji.naravno svaku zensku kasnije ignorise,ali mu se to nije isplatilo kada je Elena,jedna od devojaka dosla u njihovu skolu.raul ima sina sa jednom od tih devojaka kojoj je cak bio zaboravio ime.ona ga nije obavestila da je trudna sto je njena greska,ali mogao je da misli na to.najbolji drugari su mu markos i cuki,pa i aleks.
kada se neki njegov dgug zaljubi npr. cuki se zaljubio u rut i pokusao je da je smuva.raul je saznao da je i aleks zaljubljen u rut i rut u njega i napricao je svasta aleksu kako je cuki zeleo da se ubije zbog rut...takodje kad eva markosu nije odgovorila da li zeli da se uda za njega,raul ga je hrabrio da je zaboravi.raul je dakle malo zlocudan(aleksu je slomio nos da bi on isao na takmicenje),ali ume da bude dobarMartinesovi Ruliafri
Nazad na vrh Ići dole
https://seranoviizivotinje.forumsr.com
Marley
Admin
Admin
Marley


Broj poruka : 359
Points : 515
Datum upisa : 04.03.2009
Lokacija : nbgd
Titula na forumu : Najveci ovozavalac pasa na 4rumu

Martinesovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Martinesovi   Martinesovi Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 11:31 pm

Kod Dijega me nervira to sto npr:Dijego je sanjao Lusiju.Ali Fiti moze da ga ubedi da je sanjao nekog drugog,ali dobro to ne bi bili Seranovi!
Nazad na vrh Ići dole
https://seranoviizivotinje.forumsr.com
 
Martinesovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
seranoviizivotinje :: Seranovi :: Likovi-
Skoči na: