seranoviizivotinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
seranoviizivotinje


 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Diego Serano(Antonio Resines)

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 6:20 pm

Dijego Serano je jako naivan,zanimljiv,dobar...Dijego se u stvarnom zivotu zove(glumac koji glumi Dijega)Antonio Resines.Dobio je nagradu za naj glumca u seranovima!Diego u realnom zivotu ima bar koji nije savim njegov vec je samo clan grupe koja je ucestvovala u stvaranju!Bar se zove ,,Kubanska kraljica''nalazi se u samom centru Madrida i sigurno je uradjen u kubanskom stilu!tamo sluze kubansku hranu i slusa kubanska muzika! zidovi su obljepljeni Hemnigvejevim slikama! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Biografia   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 6:20 pm

Antonio Fernández Resines, rodjen 7.avgusta 1954., je španski glumac.Sin je Hosea Ramona, advokata, i Amalije. On je drugo od petoro dece. Studirao je na madridskom univerzitetu zajedno sa Karlosom Bojerom i Fernandom Trueba. 1980.prvi put se pojavljuje u Truebinom filmu "Ópera prima". Zahvaljujuci svom izgledu obicnog coveka, Antonio je cesto tumacio uloge supruga.Takodje i u najpopularnijoj TV seriji u kojoj on glumi-"Seranovi"("Los Serrano"), gde takodje tumaci lik supruga i oca.
Nazad na vrh Ići dole
Marley
Admin
Admin
Marley


Broj poruka : 359
Points : 515
Datum upisa : 04.03.2009
Lokacija : nbgd
Titula na forumu : Najveci ovozavalac pasa na 4rumu

Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Re: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimePon Mar 09, 2009 5:47 pm

Dijego me izludjuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!da sam ja lusija znate kada bi smo se vencali??a znate li??????????????????????????????????????????????????NIKAD! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
https://seranoviizivotinje.forumsr.com
Gost
Gost




Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Re: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimePon Mar 09, 2009 6:14 pm

i mene!samo pravi gluposti!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Marley
Admin
Admin
Marley


Broj poruka : 359
Points : 515
Datum upisa : 04.03.2009
Lokacija : nbgd
Titula na forumu : Najveci ovozavalac pasa na 4rumu

Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Re: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 7:40 pm

A tek Fruktuoso i Santi!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarh Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://seranoviizivotinje.forumsr.com
Gost
Gost




Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Re: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 2:39 pm

Admin ::
Dijego me izludjuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!da sam ja lusija znate kada bi smo se vencali??a znate li??????????????????????????????????????????????????NIKAD! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

spam!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Re: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 2:40 pm

Admin ::
A tek Fruktuoso i Santi!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarh Evil or Very Mad

spam!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Re: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitimeSre Jun 17, 2009 9:31 pm

Antonio Fernández Resines, rodjen 7.avgusta 1954., je španski glumac.Sin je Hosea Ramona, advokata, i Amalije. On je drugo od petoro dece. Studirao je na madridskom univerzitetu zajedno sa Karlosom Bojerom i Fernandom Trueba. 1980.prvi put se pojavljuje u Truebinom filmu "Ópera prima". Zahvaljujuci svom izgledu obicnog coveka, Antonio je cesto tumacio uloge supruga.Takodje i u najpopularnijoj TV seriji u kojoj on glumi-"Seranovi"("Los Serrano"), gde takodje tumaci lik supruga i oca.




Dijego Serano je jako naivan,zanimljiv,dobar...Dijego se u stvarnom zivotu zove(glumac koji glumi Dijega)Antonio Resines.Dobio je nagradu za naj glumca u seranovima!Diego u realnom zivotu ima bar koji nije savim njegov vec je samo clan grupe koja je ucestvovala u stvaranju!Bar se zove ,,Kubanska kraljica''nalazi se u samom centru Madrida i sigurno je uradjen u kubanskom stilu!tamo sluze kubansku hranu i slusa kubanska muzika! zidovi su obljepljeni Hemnigvejevim slikama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Diego Serano(Antonio Resines) Empty
PočaljiNaslov: Re: Diego Serano(Antonio Resines)   Diego Serano(Antonio Resines) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Diego Serano(Antonio Resines)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li ste pravi Serano fan i fan zivotinja?
» Gilermo Serano(Victor Elias)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
seranoviizivotinje :: Seranovi :: Likovi :: Dijego Serano-
Skoči na: